| Ionela_6633 a întrebat:

Mie imi place un baiat care nici nu stie ca exist imi place mult si il plac de 3 ani el este mult mai mare decat mine cu 5 ani. ce ar trebui saa fac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca te-ai marturisit in fata lui si nu te-a acceptat nu ai sanse deloc la el dar daca acum e cu una tot tu esti in pierdere, comunica cu el si afli daca te vrea sau nu.

5 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Sa faci rost de id-ul lui si ai putea discuta cu el.Ar trebui sa-l inviti undeva prin parc ca sa va distrati, sa faceti glume si sa vorbiti. Poate asa il vei face sa se indragosteasca de tinehappySucceswinking

| Chimilica a răspuns:

Daca esti minora si el major ia-ti gandul.
Daca e cu 5 ani mai mare ia-ti gandul.
Ati innebunit cu toti ma? Va arde de glume idioate, de sex in grup, de iubiti cu 5-6 ani mai mari. Nu sunteti buni la cap oh go on

| Aasdfghj a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i ce simti. daca nu va cunoasteti inca, mai intai deveniti prieteni si apoi iubiti:p

| daniel_3747 a răspuns:

Incearca... sa te faci remarcata in fata lui

| Ionela_6633 explică:

Amandoi suntem minori si cine a vorbit de sex in grup?
Chimilica... Daca il plac nu inseamna ca vreau sex...Ce conteaza diferenta asa mult? nu ma jigni te rog