| BleedingLOVE1 a întrebat:

Cum sa incep o dicutie cu un baiat mai mare cu un an cu decat mine? nu am mai vorbit de mult. nu vreau sa par stupida. si na nu vreau sa ma creada copil ca sunt mai mica si nu stiu daca el ma place pe mine. Am petrecut o vara minunata cu el dar n-am aflat niociodata daca el a simtit ce simteam eu. asa ca ajutor va rog

1 răspuns:
| Anonima08 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el ca o persoana matura si calm, fara al stresa. Iubitul meu e mai mare cu 1 an decat mine si tot intr-o vara mi-am facut curaj si ia-m cerut id-ul si acuma am o rel cu el de 9 luni