| oana_4548 a întrebat:

Buna tpu.Imi place de un baiat de trei ani, dar el vorbeste cam urat cu mine si mereu ma facea c***in fata prietenilor sai.In ultimul timp am observat ca se uita la tot ceea ce fac si uneori imi zambeste dar asa pe moment.Astazi am stat in curtea scolii cu un alt baiat, iar el(baiatul de care in place)s-a uitat la noi cam un minut dupa care s-a asezat inapoi pe banca si prietenii lui se tot uitau la mine.Credeti ca ar fi vreo sansa sa fim impreuna? Fundita pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| gaxy a răspuns:

Daca a indraznit odata sa te faca asa si inca in asa circumstante atunci crede-ma asta se va repeta mai bine nu-i trage atentia si fate ca iti este indiferent de el caci mereu va incerca sa profite si sa te injoseasca...
Daca ai vreo sansa sa fii cu el? ..hmm nu stiu poate doar pentru a trece timpul in zadar ..eu cred ca nu ar trebui sa ai de aface cu asa persoane incearca sa te ridici nu sa cazi si nu uita ca mereu exista ceva mai bun pentru tine nu te aprecia la un nivel atit de jos crede-ma nu merita.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te face curvă în fața prietenilor? Păi și tu de ce ai stat 3 ani împreună cu el? Tu chiar vrei să fi împreună cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigura ca vrei sa fii impreuna cu un tip care te face c****? E decizia ta... eu cred ca vrea cel mult o aventura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea mic de 3 ani...cauta si tu unul de vrsta ta sau de 4548 de ani...

Răspuns utilizator avertizat
| Mihalache_Gigi_1996 a răspuns:

Eu fraier nu merita sa fi cu el, dar e alegere ta