| MarriBebelusha a întrebat:

Imi place de un baiat foarte mult am fost cu el dar nu stiu daca el ma mai place. Cum as putea afla? Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| IncompleteLullaby a răspuns:

Salut.happy e destul de simplu mai ales ca ati mai fost impreuna. daca inca va mai vorbiti incearca sa iesiti "ca prietenii" si sa incerci sa te dai din vorba in vorba, spunandu-i ce simti tu pentru el. mi se pare foarte ok cand iti spui gandurile pe fata. daca el are un raspuns negativ. viata merge inainte, esti fata si esti frumoasa si nu se merita sa iti pierzi timpul; insa, daca raspunsul lui este unul afirmativ incearca sa o iei usor si sa fii mai atenta, corectandu-ti micile defecte care pe el il deranjau in asa fel incat de data asta sa nu va mai despartiti. Multa bafta. happy

2 răspunsuri:
| ederaionela a răspuns:

Buna marri. ai putea foarte simplu sa-ti dai seama de acest lucru prin comportamentul sau fata de tine.iti va face mici avansuritonguetongue baftawinking