| Andrada34 a întrebat:

Imi place de un coleg de clasa... El ma alinta... Zice ca sunt cea mai buna prietena a lui... imi zice orice. Mereu sta cu mine. Dar a rugat-o pe mama lui(Mama lui=profa) sa imi zica sa merg in tabara cu el si cu inca 2 baieti (nu a invitat alta fata)... Credeti ca ma place?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ti se pare curios ca mai cheama doi baieti si fara nici o fata? Ai incredere in el?

| corbulalbrosu a răspuns:

Este reteta perfecta pentru o "posta" reusita. big grin

| R0R0 a răspuns:

Dubios.
Nu cred ca te place.

| Ana35ana3535 a răspuns:

Cred ca te place dar sigur vrea sa faceti sex daca te-a invitat doar pe tine