| anonim_4396 a întrebat:

imi place mult de o fata pe care am cunoscut-o pe facebook. Ei ii plac mai mult baietii cu parul pe ochii desi si ea
il poarta la fel, dar ii plac baietii cu pierce, si lucruri din astea pe care eu chiar nu le suport. Ea e timida. asa ca M-am intalnit cu ea si in realitate ne-am si plimbat prin parc. O fata a intrebat-o in fata tututor daca ne placem iar ea a zis ca prieten si eu am zis la fel. Ce as putea sa fac sa aflu daca vrea sa stea cu mine sau nu?

Răspuns Câştigător
| maria228 a răspuns:

Nu are rost sa te amagesti singurwinking...intraba, si chiar daca o sa ai parte de un raspuns negativ nu te stresaoh go on nu se sfarseste lumea aicilaughing. Daca mai stai mult asa sentimenteele din partea ta mai mult ca sigur vor creste iar pentru tine o sa fie cam dureros;( ...si nu uita ca ea este impatimita dupa lucruri pe care tu nu le suportiwinkinghappy. Succes:*

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Gusturile nu sunt totul. Si ti-a dovedit ca este deschisa spre alternativa cand a iesit la intalnire cu tine.
Cauta sa te mai intalnesti cu ea, sa o cunosti mai bine, sa te cunoasca si ea mai bine, sa vada ca esti un tip serios si cu capul pe umeri. Apoi vedeti voi daca si cum veti merge mai departe.

| mona a răspuns:

Eu cred ca te considera un simplu prieten si daca vrei sa fi dupa gustul ei lasa-ti parul pe ochi si pune-ti un pierce

| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Din ce ai zis tu pare ca ea te place doar ca pe un prieten, dar mai bine o intrebi personal daca te place deoarece poate am spus gresit!

| Hipiie a răspuns:

Daca ea nu te place tu chiar nu prea ai ce face..incearca totusi sa fii amuzant cat mai amuzant ..invito la un suc ceva chestii dastea..si o sa vezi o sa te simpatizeze din ce in ce mai mult si probabil intr-o zi o sa fiti si impreuna dar fi prietenos asa si cand ai o sansa sa o saruti nu ezita sa o faci :3