| cos98 a întrebat:

imi place mult de o fatadar nu prea socializam adica mie cam rusine sa intreb daca vrea sa vina in oras inainte am mai fost cu ea si vorbeam mult stiu ca ea ma place mia spus-o dar ce sa fac ajutati-ma o iubesc mult

Răspuns Câştigător
| zozy14 a răspuns:

Deci cum sa incep... incearca si tu ceva de genu: auzi? ce zici de un suc? si daca iti place de ea si vrei sa ii zici dar mai indirect dar sa isi dea si seama intreab-o : (oare cum ne-ar sta impreuna?) sau ceva de genu. Funda?