| Vlad327 a întrebat:

Buna!
Imi place de o fata de la mine din clasa si vreau sa fiu impreuna cu ea.
Si nu stiu ce sa fac imi e rusine sa o intreb daca vrea sa fie cu mine
Sunt foarte amuzant.
Din comportamentul iei reiese ca nu prea m-ar place si ea...
Daca o intreb cum credeti ca va reactiona?
Spuneti-mi si cum sa ma comport cu ea ce sa fac. ce sa-i zic
Va rog ajutati-ma ca sunt disperat si imi place foarte mult de ea. big grin :X

Răspuns Câştigător
| alexandra98flory a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebiu sa-ti infrangi fricile si sa o intebi. Daca iti corespunde de bine, daca nu nu e un capat de lume. Mai sunt fete pe pamant carepoate te asteapta. Ai incredere in tine si intreab-o. BAFTA! *))

4 răspunsuri:
| TrooololololololoJR a răspuns:

Si daca te refuza care-i problema?
mori sau ce?
macar incerci rat0nule. asa stai si astepti ca bou.

| PerfectInsanity a răspuns:

Cand faci glume cu ea te atinge? daca rade si isi pune mana pe mana ta te place happy. Incepi sa te uiti adanc si insistent in ochii ei, uitate mult la ea si vezi cum reactioneaza, apoi in functie de asta vei vedea daca e cazul sa ii ceri prietenia.

| Paul13 a răspuns:

Pai aici e mai greu stai mai mult cu ea vezi cum se comporta in preajma ta, cum se uita la tine si daca tot esti amuzant fa-o sa rada incearca prima oara sa fii doar prieten cu ea si apoi vezi (noroc)

| LuckySe7en a răspuns:

Salut!
Din ce am citit eu si la cat de disperat esti, exista o singura cale de a aflabig grin