| anonim_4396 a întrebat:

imi place un baiat de la mine din liceu mult e cu un an mai mare ca mine dar nu il vad prea des pentru ca nu prea iasa din clasa. avem ora de sport doar impreuna, dar si atunci suntem fiecare cu a lui. ii am id-ul de mess dar am intrat deja pe el de cateva ori su nu vreau sa ma creada o disperata. va rog spuneti-mi ce sa fac sa ma mai observe sau sa mai vorbesc cu el.
dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Mihoc_Marius_1995 a răspuns:

Incearca sa faci cunostina cu el... daca ai facut deja asta atunci ia-o treptat si intreaba-l diverse lucruri pana cand ajungi sa il intrebi daca are prietena. iar daca ai ajuns aici si nu are prietena si ai vorbit cu el si el ti-a raspuns la toate intrebarile atunci esti libera sa filtrezi cu el happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La orele de sport orice baiat trece in revista fetele prezente. Fii sigura ca si tu ai trecut prin filtrul baiatului tau, dar pentru el nu prezinti interes. Ghinion.

| HyenaV2 a răspuns:

In ce clasa esti? oricum. ai putea sa ii spui, ca nu te omoara nimeni... si daca nu te place, care-i problema? sa nu fii prea directa, nu tuturor le place chestia asta...

| Zimbawee a răspuns:

Daca nu te baga in seama inseamna ca il doare in cur de tine si te considera o scarba