| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata si imi place de un baiat in clasa cu mine >:". (Sunt in clasa a9a ) imi place foarte muult de el si nu stiu daca si el ma place. Eu vin din alt oras si nu prea avem prieteni comuni ca sa pun pe cineva sa l intrebe. El imi zambeste se uita cateodata la mine, e politicos cu mine, e putin mai nebun >:" si foarte amuzant.Sta in apropiere de mine si cateodata merg cu el si cativa prieteni acasa. Treaba e ca noi nu prea am vorbit asa mult de cand a inceput liceul... adica in vacanta il mai bagam eu in seama pe mess si m-a intrebat daca am prieten i-am zis nu iar apoi el a spus"poate itit gasim pe cineva la liceubatting eyelashes" eu nu stiu ce sa cred prin asta adica ori a vrut ca se ofere el sau sa fie dragut cu mine laughing? cum pot sa ma apropii mai mult de el si sa i zic ca l plac >:". adica nu vreau sa ma creada o disperata si nici sa-l intreb brusc pentru ca noi nu prea suntem asa de apropiati :-

Răspuns Câştigător
| Mityna a răspuns:

Ohayo! Eu ti-as sugera sa afli ce ii place, ce il atrage, sa te mai aproprii de el, observ ca nu sunteti apropiati, ar trebui sa te mai dai pe langa el adica, na..sa se formeze CEVA-UL de acolo.Sa il saluti mereu cand il vezi, sa pornesti o discutie care sa ii starneasca interesul, sa glumiti.Asa te vei putea apropia mai mult de el.
Sa deveniti prieteni ->>prieteni buni si intr-un sfarsit este posibil sa ai sansa de a-ti exprima sentimentele.
Mult noroc si sper ca te-am ajutat.=]

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa ii spui asa : Nu stiu ce vei crede, sau ce vei face. afirmatia asta nu trebuie sa ne dezavantajeze comportamentul. dar ai inceput sa imi placii. happy

Ps : Nu il lua direct prima data intreaba-l ce facee

Funda puppy dog eyes?