| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți scrie un exemplu de conversație cu o fată? Adică cum să bagi o fată în seamă. Acord fundă

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

E simplu frate, trebuie sa ai papagal, ii spui buna si vezi daca iti raspune, apoi o intreebi de unde este, cati ai are, ii spui ca iti plac pozele ei si daca ar fi de acord sa va cunoasteti, e simplu si repede, bafta

| Tentacle111 a răspuns:

Vai...daca s-a ajung la intrebari de-astea e nasol.

| Tudor_Mihai_1994 a răspuns:

Pentru inceput un simplu buna este de ajuns, iar daca o cunosti( daca este o colega de clasa sau de scoala sau sta prin apropiere) este ssi mai bine pentru ca o cunosti cat de cat si poţi avea mai multe teme de discuti. Dar in orice caz discutia se porneste cu : Buna( cel mai probabil iti va raspunde la fel) dupa care o intrebi ce face ( si inca un sfat atunci cand incepi o discutie fi cat mai distant cu ea( adica nu fi lingau sau disperat dupa ea doar pentru ca a raspuns) daca vei fi un pic mai distant vei avea mai mult succes. Asta iti garantez eu. Fetelor le plac baietii mai rai un pic si mai misteriosi. Daca esti misterios ii vei crea iluzia ca tu mai ai si alte optiuni si va dori ea sa te cunoasca mai bine. Fetelor le plac la inceput baietii respectuosi, amabili si sa le spui la orice pas ca sunt cele mai ce., dar in timp vor figii de astfel de persoane pentru ca devin ele plictisite de atatea complimente si nicio contrazicere. Fetele isi doresc un barbat care stie ce vrea, sa se simpta in siguranta si sa aiba cu cine discuta( daca o aprobi in tot ce spune) va crede ca tu nu ai nicio idee. Daca nu am dreptate sa contrazica fetele.