| Nebunatyca69 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum sa fac sa numai primesc cerere de la nimeni? Sa nu mai apara casuta aia cu"Adauga la prieten"? Ci sa apara doar " Urmareste"? Am nevoie urgent, scuzati-mi categoria! Dar stiu ca aici vede cam toata lumea laughing. DAU FUNDĂĂĂĂ! puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Sa vezi ce rau o fi cand n-o sa te mai adauge nimeni in lista. iar vei posta pe TPU

| Nebunatyca69 explică (pentru DNSK):

Sa intrebe prostii, si care e problema ta? postez ce am eu chef, nu-ti comvine, dispari!

| DNSK a răspuns (pentru Nebunatyca69):

Am spus eu ca nu-mi (comvine)? imi (comvine) cum nu?

| AndreeaIonela a răspuns:

Seteaza-ti sa nu poti primi cereri de prietenie de la nimeni si activeaza-ti optiunea follow me happy

| Nebunatyca69 explică (pentru AndreeaIonela):

Pai nu stiu cum. Optiunea cu follow me o am activata.

| iLoveMusic01 a răspuns:

Depinde unde iti doresti sa nu mai primesti cerere. Pe TPU nu sunt chiar foarte experimentata, dar daca te gandesti la Facebook, nu cred ca vei putea sa faci acest lucru. Poate daca ai noroc si daca este vorba despre Facebook, poate vei gasi la optiuni, dar ma indoiesc adica eu nu am vazut.