| Danielita a întrebat:

Imi puteti spune un cont VIP de la acel program de schimbat stausuri? Mi s-a blocat un status, nu il pot schimba. Mersi mult. Fara mijtouri. fundita

scuze categoria

1 răspuns:
| cataf10 a răspuns:

Poate hackeri ti l-au blocat da eu dupa o perioada mi-am dat seama cum sa nu iti mai schimbe statusu si asa nu o sa mai ai probleme intri la messenger dai pe privacy options si apoi iti intra direct in Privacy dar nu e bun tu o sa dai pe Ignore List si bifezi Ignore only the people below si in final Apply, OK! FUNDA?big grin