| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti cum pot sa-mi fac un cont pe www.videotutorial.ro? mersi anticipat FUNDA! scuze categoria

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU poti. Poti insa sa te ''Inscrii la cuvant'' in orice topic facut de echipa de la videotutorial in josul paginii si mai poti sa te abonezi la ''news letter'' daca iti scrii adresa de e-mail in dreapta sus si vei primii toate noutatile prin e-mail.Nu este un site de socializare/jocuri/forum/chat...deci nu are membri.
Bafta!