| mikyandy97 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune un mesaj de dragoste sa il trimit prieteni mele unul fain va rog multumesc anticipat funda normal

Răspuns Câştigător
| Gloria8 a răspuns:

Poti sa spui asa,De cind te-am cunoscut,inima imi bate asa tare,nu am mai intilnit o persoana minunata ca tine,esti ceam mai frumoasa,cea mai dulce,cea mai minunata,cea mai cea mai.Te iubesQ pentru ca imi esti alaturi,pentru ca esti cea mai buna,petruca ma faci sa fiu mai bun, pentru ca adorm cu tine in vis, pentru ca esti o parte din mine. Funda plizz