| geosh10 a întrebat:

Care imi spune si mie un mesaj de dragoste, as vrea sa il trimit sotului. funda

2 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Căsătoria noastră este un pămint sfint unde un ocean de dragoste nu va seca, o impărătie de iubire nu se va prăbusi, iar cele mai frumoase vise vor rămine pentru totdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai bun mesaj este cel in care iti exprimi deschis sentimentele. Nu e nevoie de forme artistic-literare ca sa impresionezi. Asta e parerea mea, a unui barbat. Poti spune un spimplu "Te iubesc, iepuras (sau cum il alinti) si sa mai adaugi ceva ce stiti numai voi si e suficient.