| Lluvia a întrebat:

Buna tPu:*! Imi spune si mie cineva cum se numeste melodia aia din "ninos ricos pobres padres" ("saracii tineri bogati") care o dadea la esteban si alejandra? :X Era ceva de genu' "y tu te vas, la vida no sera iqual" ceva de genu nu'mi amintesc foarte binesad

Am cautat peste tot dar nu am gasitsad

Pls funditzZa:*
p. s stiu ca am mai pus odata intrebarea dar o pun si la categoria asta ca vreau mult melodia big grin
pls:*

4 răspunsuri:
| Lluvia explică:

Ce da?straight face

| Lluvia explică:

@gabriela nu e asta melodia sad

| ionica56 a răspuns:

Da

| noname_9667 a răspuns:

Sólo un minuto. Alejandro Diaz, Álex Peña, Autor Miguel de Narvaez, Voz Luis Campos