| HELLBOY32 a întrebat:

imi spune-ti la ce se refera zicala: dupa femei si autobuz sa nu alergi niciodata?
Dau funda happy!

3 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

De fapt zicala completa este dupa femei si dupa autobuze sa nu alergi niciodata pentru ca mereu o sa vina altu/alta.

Asta vrea sa zica ca oricat de buna ar fi o fata mereu o sa fie o alta care sa ii poata lua locul.

In plus este si un avertisement ascuns pentru ca fetelor nu le plac baietii care sunt la indemana si ele vor pe cineva pe care sa il cucereasca, cineva pe care sa il "prinda" si nu pe cineva care "aleasga dupa ele".

Cel putin asa vad eu lucrurile.

Have fun,
PT

| h3r a răspuns:

După femei și autobuz să nu alergi niciodată...pentru că poți fugi tu cât poți... autobuzul rar îl prinzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt multe fete si autobuze pe lumea asta. Placa un autobuz vine altul, pleaca o fata, o sa vina alta sau cel putin speri.