| AncaLuiza16 a întrebat:

In curand va veni si ziua de nastere a tatalui meu vitreg... ma inteleg chiar foarte bine cu el si avem glumele noastre etc. iar el e si pervers ca sa zic asa etc. Face multe apropouri legate de sex cu mine si de fundul meu. E pasionat si de sport, joaca fotbal. Ce cadou as putea sa ii fac? Ziua lui e pe 23, deci va rog repede. Astept idei, dau si Funda!

Răspuns Câştigător
| kavasaki99 a răspuns:

Culca-te cu el, si lasa-l sa țil bage in fund

| AncaLuiza16 explică (pentru kavasaki99):

Da bun laughing

| Alicezzz a răspuns (pentru kavasaki99):

Am intalnit prosti multi dar ca tine...mai rar!

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Surprinde-l cu un album foto sexy. Detaliile le las la aprecierea ta. happy

| Emilian65 a răspuns:

I-ai o cutie de prezervative si sa le foloseasca atunci cand vei fi tu de acord sa faci sex cu el.

| AncaLuiza16 explică (pentru Emilian65):

M-am gandit la cutia aia.

| AlexDFY a răspuns:

Sau poti incerca,, my step daughter want to surprize my birth day with a bj,,

| UzOm a răspuns:

Un vagin artificial.

| ILikeBoobies97 a răspuns:

Daca e pasionat de football si de fundul tau e simplu, jucati football dezbracati, ce rau se poate intampla?