| Iasminutza_8436 a întrebat:

Buna TPU... in primul rand La multi ani tuturor utilizatorilor de pe aces sitekiss! am si eu o intrebare am intrat pe IMVU si am dat sa imi fac cont dar undeva jos imi cere Security check: Enter the two words above. si aici nu stiu ce trebuie sa scriu crying ajutati`ma plsss sad dau funda:*:*:*! scuzati`mi categoria, dar aceasta e cea mai vizualizata. va astept cu raspunsuri :* ...bye

3 răspunsuri:
| CarMen_6610 a răspuns:

Oamenii bunii DRAGOSTE SI SEX deci...

TPU se va distruge din cauza voastra I don't want to see

| takeaway4love a răspuns:

Trebuie sa scrii cuv.mai sus de unde scrii... oameni buni!

| Iasminutza_8436 explică:

Andreea4you.cum am mai spus...scuzati`mi categoria dar e cea mai vizualizata