| ElenaMădălina19 a întrebat:

pentru inceput am browser : google chrome, si cand instalezi ceva iti apare jos cate minute secunde au ramas. si cand instalez imvu se incarca pana aproape de sfarsit si dupa aia trebuie sa mai astept 20 de minute pana sa se incarce tot si dupa aia imi da eroare si am incercat de vreo 3 ori si tot asa imi facee? ce saa fac ca sa meargaa! Dau funda pentru raspunsul care ma ajuta! happy Scuzati categoria da e cea mai vizualizata big grin

Răspuns Câştigător
| Cr1zzu a răspuns:

Incearca sa descarci Opera sau Mozile firefox si o sa iti mearga cu siguranta eu asa am facuthappy Te pup :* (uite cineva care joaca imvu :X )

| ElenaMădălina19 explică (pentru Cr1zzu):

Nici opera nu mi se descarca... o sa incerc cu mozila firefox sper sa mearga! multumesc oricum

| Cr1zzu a răspuns (pentru ElenaMădălina19):

Mada baga id meu danny4. you87 :*

| ElenaMădălina19 explică (pentru Cr1zzu):

Nu bag id necunoscute big grin Sorry! multumesc pentru raspuns, sper sa nu te superi!

| Cr1zzu a răspuns (pentru ElenaMădălina19):

Doar iti dau instalearea nu iti face griji...straight face

| ElenaMădălina19 explică (pentru Cr1zzu):

Mi-a mai dat o fata care e prietena cu mine si joaca imvu si tot nu a mers!

| Cr1zzu a răspuns (pentru ElenaMădălina19):

Oke atunci daca nu merge asta e... funda?happy

| SoranaCs a răspuns (pentru ElenaMădălina19):

O fata laughing

| ElenaMădălina19 explică (pentru SoranaCs):

Da o fataa...rolling on the floor

9 răspunsuri:
| PufoshenienexT a răspuns:

Am aceiasi problema e devina windosu
Nu suporta aplicatia
Schimbal