| Andrei133141 a întrebat:

In ultimul timp am vorbit cu o fata, si mi se pare ca ne intelegem bine(nu suntem impreuna), si vine ziua ei si a-s vrea sa-i fac un cadou dar nu ii stiu adresa pentru ca ea este in austria si nu stiu cum sa initiez sa o intreb sau a fac sa o aflu fara sa para ca sunt un ciudat sau disperat, dar mie chiar imi place de ea si vreau doar sa ii arăt ca imi pasa de ea.
Ar insemna foarte mult pentru mine daca mi-ati o solutie sau cum sa initiez discutia fara sa sune ......ciudat.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ʎpooɯ a răspuns:

E simplu, spune ca doresti sa trimiti o felicitare de ziua ei, si de asta ai nevoie de adresa.
Daca iti da adresa pe urma poti trimite si felicitarea si cadoul.