| Aeternum a întrebat:

Intrebare pentru baietihappy [pot raspunde si fete] Ce parere aveti despre fetele care dupa sa zicem 3 saptamani dupa ce a inceput o relatie sa-si doreasca sa faca dragoste cu iubitul ei[asta in cazul in care deja are sentimente pentru el]. Credeti ca partenerul o va crede usuratica daca preia ea initiativa?

Răspuns Câştigător
| anca174 a răspuns:

Cred ca depinde de baiat... poate sa aprecieze faptul ca fata are tupeu si preia ea initiativa. Dar sti cum se zice daca obti ceva mai greu apreciezi mai mult. Nu cred ca exista o regula dupa cat timp trebuie sau ai voie sa o faci, fiecare e liber sa faca ce vrea. Daca iti urmezi sentimentele nu cred ca vei avea niciun motiv sa iti para rau mai tarziu orice s-ar intampla pentru ca sti ca ai facut ceea ce ti-ai dorit si ce te-a facut fericita.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa fim seriosi, dupa 3 saptamani nu isi doresc sa faca dragoste, ci numai sex fara implicatii.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Daca ambele persoane se cunos destul de bine nu cred ca e vreo problema

| Andreia1 a răspuns:

Pai nu stiu :d.eu am 1 an si nu i-am cerut nimic, findca el asteapta sa fiu eu pregatitathinking, acum depinde de baiat ce crede.happy

| yourfriend111 a răspuns:

Personal:
Nu conteaza timpul... Atunci cand te culci cu o persoana trebuie sa o cunosti suficient de bine. Gen un coleg de clasa daca e sa iti fie prieten te poti culca cu el si a 2-a zi pentru ca il cunosti suficient de bine. Daca abia ai cunoscut un baiat si il cunosti bine (daca in fiecare zi ati vorbit o tona poti sa te culci cu el si dupa 3 zile de vorbit incontinuu). Isi face o impresie proasta despre tine daca dupa 3 saptamani crede ca nu te cunoaste destul.

| crytical a răspuns:

Ce usuratica ia si fa dragoste. nu are de ce sa te creada usuratica. dupa 3 saptamani e numai bine

| miki_6623 a răspuns:

Nu cred ca ea simte niste lucururi profunde pentru el sau poate il iubeste atat de mult in cat simte nevoia sa ii arate. Eu unul nu as crede