| Allexutsa_8314 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare pentru baieti. Ce parere aveti despre fetele mai cuminti, de casa, care isi asculta iubitul (in limite, bineinteles, nu sa faca doar ce zice el), dar tot odata pline de viata, de gasca, acele fete care mereu ii fac pe cei din jur sa se simta bine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Daca ar fi majoritatea la fel ca cele descrise de tine ar fi totul bine.Bineintes sa fie si majoritatea baietilor la fel.

3 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Exista si astfel de fete? daca exista si gasesti una, lupta pentru ea, fa orice numai sa fie a ta si ai mare grija sa n-o pierzi.

| hahaha a răspuns:

Acele fete sunt de viitorwinking

| razvy_4334 a răspuns:

Mie imi plac aceste fete. Ok