| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fetele hotarate in cea ce vor? ma refer la o relatie

9 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

La cat de naive sunt in ziua de azi majoritatea fetelor pot zice ca sunt batute-n muflex.

| DeeaMarry a răspuns:

Unele da, altele nu.
Nu putem generaliza asa...

| 4b a răspuns:

Depinde de fatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii sigur ca vor binele lor, si mi se pere corect sa fie asa.Mai bine ai gindi, noi barbatii, procedam corect?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce vor fetele? waiting

| Zeref a răspuns:

Mereu fetele au stiut ce vor.Dar in fiecare zi isi schimba parerea.Sunt usor influentabile si trecatoare.De la o anumita varsta pot sa zic ca da, cam toate si pe d`asupra sunt mai responsabile, mai atente cu viitorul.Noi suntem mai buni la alte categorii.De aia fiecare-si are rolul.

| stelyii a răspuns:

Nu toate suntem la fel, nu toate ne dorim de la viata acelasilucru. deci cam greu rasp. la intrebarea ta si nici intrebarea nu e pusa cum trebuie!

| cmihai98 a răspuns:

Fetele sunt hotarat si la sxx