| DenissRaba a întrebat:

Întrebarea mea este daca un barbat poate ajunge la orgasm anal.Cum se poate ajunge la orgasm anal? Si ce senzatie ai cand ai orgasm anal. Daca se poate un tutorial video sau cineva sa explice mai detaliat.!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar pe baza experimentarii pe propriul tau organism vei ajunge sa iti oferi chiar tu tie insuti, raspunsul corect si obiectiv. big grin

| Lawliet14 a răspuns:

Nu pentru ca fundul ei e in relatie cu vaginul. De fapt nici atunci nu ajunge la orgasm, e strans in relatie cu pasarica. laughing La ce ma pui sa-ti raspund si eu! Si nici in legatura cu prostata nu e adevarat, deci sunt mituri nemedicale.winking Si acum sper ca ne lasi gayule...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lawliet14):

"gayule"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste prostate milking sau penetrare, fie cu degetele dildo sau penis dacã este gay/bi
Ii poti cere unei fete sã-ti facã oral in timp ce iti bagã degetele.