| CarlosBogdan17 a întrebat:

Cum vi se pare sexul anal? Din cate am inteles se poate ajunge si la orgasm anal,dar nu`mi vine sa cred, e posibil? Daca ar fi cineva dragut/a sa`mi spuna mai multe as fi foarte recunoscator! Multumesc mult!

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Teoretic, se poate. Dar pentru asta, fata ar trebui să fie capabilă să ajungă la orgasm și dacă e stimulată numai vaginal. Știi de ce? pentru simplul motiv că sunt practic lipite cele două organe - vaginul și anusul. Iar când intri „prin ușa din spate", acționezi aproape aceleași puncte pe care le atingi și prin sexul clasic.
Dar știi ce place și mai mult, după ce fata prinde gustul acestei practici? Dubla penetrare.
Succes!

| lpavel a răspuns:

In nici un caz NU se poate ajunge la orgasm! Cei care o fac probabil vor sa-si multumeasca partenerul... laughing))
Sper ca nu esti homo? nu te mai interesa atat ca ai sa devii laughing))

| CarlosBogdan17 explică (pentru lpavel):

Nu nu sunt homo rolling on the floor stai tu linistita, dar am vazut o fata pe un forum care a mentiionat ca are orgasm cand cand face sex anal si eram curios. Vroiam sa incerc si eu cu prietena mea, dar vrem sa fie totul bine si am zis ca aici pot sa vorbesc deschis.

| lpavel a răspuns (pentru CarlosBogdan17):

Prietenei tale nu-i este frica de asa ceva? big grin Banuiesc ca stie c-o s-o doara rau funduletul... laughing) iar orgasm NU cred c-o sa aiba, iar tu tot o sa devii gay mai devreme sau mai tarziu daca iti doresti asa ceva! laughing)) Vreti ceva schimbare in viata voastra sexuala? Incercati tot felul de jocuri dar FARA fundulet! Asta-i parerea mea, nu e ceva normal asa ceva...

| CarlosBogdan17 explică (pentru lpavel):

Asta e parerea ta, gay nu o sa ajung stai linistit mie scarba de ce zici tu laughing)parerea ta, altii sunt de acord cu asta nu e ceva interzis, daca nu`ti place tie asta nu inseamna ca nu si la altii!

| Oana92 a răspuns (pentru lpavel):

Vorbesti aiureli
1.Se poate sa ajunga la orgasm prin sex anal
2. Faptul ca lui ii place sa fac sex anal nu il transforma intr-un homosexual, gay sunt cei care sunt atrasi de alti barbati.
3. Daca foloseste lubrifiant durerea aproape ca nu exista.
Mai citeste una alta...

| lpavel a răspuns (pentru Oana92):

Oana draga daca zici tu ca se poate NU te contrazic, banuiesc ca esti in top pe aceasta tema de aceia sti asa bine, nu inteleg de ce va place dar bine fiecare cu cei place... big grin apropo eu nu cred in ce se scrie!
happy

| Oana92 a răspuns (pentru lpavel):

Faptul ca eu citesc inainte sa vorbesc nu inseamna ca practic sau nu lucrurile despre care citeschappy. E trist daca nu crezi in ce se scrie, sunt curioasa atunci in ce crezi...

| lpavel a răspuns (pentru Oana92):

99% din ce se scrie sunt minciuni, unii/le stiu asta, altii/le nu... big grin

| Oana92 a răspuns (pentru lpavel):

Faptul ca tu crezi asa ceva spune multe despre tine...si nu de bine!

| lpavel a răspuns (pentru Oana92):

Faptul ca esti asa naiva te va face sa regreti mai devreme sau mai tarziu... big grin

| Oana92 a răspuns (pentru lpavel):

laughing