| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Iubesc un baiat in secret dar el nu.Nu prea vorbim. Tin in mine acest secret de 4-5 ani. Vreau sa il dezvalui. Dar nu stiu unde, cand si cum?

Răspuns Câştigător
| Beibii a răspuns:

Eu as incerca sa vorbesc mai mult cu el, sa incerc sa-l fac sa-mi fie prieten bun, si apoi sa iesim pe afara ca amici, dar cu timpu sa devenim mai mult de atat. Daca ti in tine nu reusesti nimic, doar plangi singura probabil si atat. Nu ai incercat niciodata sa vorbesti cu el? Sigur ar fi de foloshappy De 4-5 ani tu il vezi zilnic, sau asa ceva?:-s Incearca sa-i spui ce simti, poate va simti si el ceva pentru tine:* eu iti doresc tot succesu din lumee, si sa faci ce ti-am propus :* nu ai nimic de pierdut daca incerci >big grin

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Undeva unde sunteti decat voi 2 pentru ca daca e cu pr se poate comporta ciudat face glume etc. il privesti in ochii sa vada ca nu minti si ii spui tot ce simti

| andru8700 a răspuns:

Acest lucru trebuie sa il faci tu,numai tu ii poti spune ceea ce simti,nimeni altcineva,vb cu el pe mess,trimite-i un mail, nu mai tine acest lucru in tine, elibereaza-te de acest secret bine conservat de tine in sufletul tau.Nimeni nu merita sa sufere din dragoste, dar toti suferim.Nu cred ca eista persoana fara asa ceva.

| Fuck69 a răspuns:

Spune-i atunci cand sunteti numai voi doi sau spune-i pe mess. Dar daca stii foarte sigur ca el nu te place deloc mai bine nu o face. Am multe prietene care au dezvaluit astfel de secrete si crede-ma ca au suferit mai mult decat inainte. Incepeau cu fel de fel de glume. oh go on. Dar fa ce simti. Noroc! :*

| Cristian0002 a răspuns:

Pentru asta ai nevoie de curaj happy prinde-l odata singur dupa ce iesiti din clasa/liceu...sau poti vorbii cu o prietena de-a ta, de obicei machedoancele(ca ele au de obicei tupeu) si sa-l ia deoparte si sa-l intrebe daca vrea sa fie cu tine...e foarte simplu, trebuie doar sa ai ambitie.

| MariukaIUBITHA a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Si eu am facut acelasi lucru iar acum sunt trista ca s-a despartit de mine In primul rand trebuie sa te placa, in momentul in care o sa ii zici el o sa se cupleze cu tine, dar nu va tine. Trebuie sa il faci pe el sa te placa sau sa ii arati ca il placi ( ii zambesti cand treci pe langa el, vorbesti fumos)