| sweetgirlroxy a întrebat:

Buna, vreau sa ma ajutati si p mine iubesc un baiat si nu stiu cum sa-l recucerek. Am fost cu el dar eu mi-am batut joc d dragostea lui si de el, acum eu il iubesc si nu stiu ce sa fac.va rog ajutati-ma! va roog

Răspuns Câştigător
| Shara17 a răspuns:

Pai e nasol daca a aflat ca de fapt nu il iubeai! sad chestia e ca acum nu mai are incredere in tine, daca il faci sa isi recapete increderea deja il ai la degetu mik dar aici e chestia... cam greu thinking incearca sa ii arati ca il iubesti happy dar ai grija sa nu iti pierz demnitatea (de exemplu: sa te rogi de el si "in ganunchi", vorba vine, imi fine:-J) daca mai apar probleme pe parcurs si ai nevoie de ajutor add id-ul meu: abby_ioana

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum regreti ce ai facut si suporti consecintele nu te mai plange la mila lui pedegeaba.

| dulcenina_3159 a răspuns:

Buna roxi... cred ca ar trebui sa vorbesti cu el si sa ii explici ca atunci ai gresit si ca nu ai remarcat ca tu l-ai iubit mereu spune-i ca vrei a doua sansa si ca nu o sa regrete daca tio va da. Pa sper ca te-am ajutat. love struck

| sweetgirlroxy explică:

Deci vreau sa ma ajutati sa-l recukeresc avand in vedere ca am ramas doar amici si nu vrea sa mai auda de mine cand ii spun ca-l iubesc