| anonim_4396 a întrebat:

iubitei mele ii e frica sa faca baie pe cap, dupa ce mi-a facut oral, ca a crezut ca i-a intrat sperma in par, lol. Daca face baie pe cap, se poate ca sperma sa se scurga spre vagin si sa ramana? E incapatanata si nu ma asculta ca nu se poate

6 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Inainte sa va incepeti viata sexuala ar trebui sau mai bine zis este indiacat sa cititi un manual de anatomie. Pe bune nici macar atata lucru nu sunteti capabili, cred ca si un copil de clasa a 7a stie care e faza cu reproducerea si ce conditii trebuie indeplinite.

| GoldenZenith a răspuns:

rolling on the floor probabil o tii pentru ca se pricepe la oral, pentru ca la inteligenta nu exceleaza.

| FaraNumePls a răspuns:

Râd de 10 minute. Ce dracuuu! Normal că nu rămâne însărcinată.

| M7Seven a răspuns:

Macar e frumoasa?

| Maria1300 a răspuns:

Spune-i sa nu mai creeze aberatii. ce doamne mai inventeaza unii...

| UmbrelaCuPatine a răspuns:

Spune-i sa faca baie imbracata