| iubitzicaiubitica a întrebat:

La scoala este un baiat care ma place, dar eu nu il plac pe el, dar se tot da la mine si nu stiu cum sa-l fac sa inteleaga k nu-mi place de el, va rog ajutati-ma, spuneti-mi cateva idei, sfaturi, orice, k nu mai suport, cel mai bun raspuns primeste funda. pup!:X

2 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Poi daca vrei sa nu-l ranesti. poti vorbi cu o prietena de ata care il place, va cunoasteti voi intre fetebatting eyelashes sa se dea la el imediat ce tu ii zici : ''nu am chef de relatii, inca is suparata de la ultima despartire'' imd ce afla asta intervine prietena ta care il placewinking apoi bof se combina o.o asa facem 4 pers fericite! Tu, EL, EA si poate eu daca primesc funda thinking sa vedem daca merit laughing

| 4ever23 a răspuns:

Ii spui simplu ca nu iti place de el si gata!