| cristinushh a întrebat:

happy scuza-ti categoria big grin. de cateva luni imi place foarte mult de un baiat dar nu i-am spus niciodata ce simt pentru elstraight face. am incercat sa pastrez secret acest sentiment si mereu cand il vedeam imi venea sa plang dar ma abtineam. o fata pe care o credeam prietena mea si-a dat seama si pentru a-mi face rau s-a combinat cu el. partea buna este ca ea s-a despartit de el. de fiecare data cand postez ceva pe fb care sa de-a de inteles ca imi place de el, ea incepe sa rada sa spuna ca sufar dupa cineva imposibil deoarece el nu o sa se uite la mine si nu o mai suport. stiu ca ce simt este o iubire imposibila deoarece el nici nu se uita la mine, nici buna nu imi spune, dar chiar nu pot sa nu sufar cand il vad asa rece cu mine si cand stiu ca eu chiar il plac. m-am gandit foarte mult si vreau sa vorbesc cu el sa ii spun ce simt pentru el dar nu stiu daca e bine ce vreau sa fac. si nu vreau sa vorbesc pe mess sau fb deoarece mi se pare mult mai bine sa vorbesc cu el fata in fata. multe persoane spun ca trebuie sa fiu cu altcineva si o sa-l uit dar nu este asa straight faceeu chiar il plac crying((VA ROOGG! ajutati-ma cu idei si sfaturi

3 răspunsuri:
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Wow, povestea ta e foarte complicata.
Eu sincer te as sfatuii sa vorbestimai mult cu el, ieshi cu el si ink ceva prieteni, flirteaza cu ea, fa l sa te iubeasca.
Nu ar fi buna ideea de ai spune direct ca tu il placi, deoarece, baieti trebuie sa faca primul pas, bine il mai fac si fetele dar e mai bine sa l fac baieti

Sper ca te am ajutat:*:*:*:*

| ignore a răspuns:

Daca tu vrei sa vb cu el fa-o happy nu iti pasa de pr ta
daca nu fa-ti un alt pr si asa o sa-l uiti pe ala si o oftici si pe pr tawinking

| usernamex a răspuns:

Buna uite si eu am fost in situatia ta si chiar am suferit.dar mi-am luat inima in dinti si am vorbit cu el.momentan nu a fost de acord dar dupa un timp a realizat cat am suferit si a acceptat s
a fie cu mine. sfatul meu e sa te duci sa vorbesti cu el fata in fata si el te va intelege ...mult noroc!