| Danielita a întrebat:

leggat de fostul meu prieten. Eu stiu ca inca tine la mine dar de cateva zile este cu o alta fata. Astazi cand am fost la el in clasa si a vazut ca intru s-a dus de a sarutato pe acea fata si se uita asa ciudat la mine... iar cand a vazut ca eu nu le dadeam nici o importanta s-a enervat si a plecat... ce poate insemna asta?

5 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Vrea si el sa se joace putin happy Vrea sa te faca geloasa.sa vada cum reactionezi tu. Tocmai pentru ca a vazut ca nu le dai importanta s-a enervat.Asa sunt baietii happy.Tu totusi mai lasa'l sa vezi ce mai da din el.tot la fel trateaza-l cu indiferenta.dar trebuie sa stii cand sa te oprestibig grin Sau fa-ti si tu alt prieten smug Bafta :*

| PrecioussGirl a răspuns:

Probabil sta cu acea fata doar ca sa te faca pe tine geloasa. bine ai facut ca nu i-ai dat atentie. asa sa faci in continuare. intr-un final, daca te place, la tine o sa vina. thinking nu ar fi o idee rea daca te-ai baga putin cu el in seama. nu exagerat. un buna ce faci.

| Danielita explică:

Mai devreme am vorbit cu el si zicea ca nici nu m-a vazut... cum sa nu ma vada cand se saruta cu ea si se uita fix la mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar ca te iubeste da nu vrea sa recunoasca

| XAnonimgirlX a răspuns:

pai fii atenta ai place de tine dar multi baieti se gandesc ca ce a fost a fost si le e rusina sa iti ceara scuze daca vrei poti sa faci la fel sa il faci gelos sa vezi cum reactioneaza daca nu esti genul acela de persoana du-te si spune-i ca inca ai sentimente pentru el ok?