| Andreea9923 a întrebat:

Lubrifiantul cu arome poate provoca mâncărimi vaginale?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Orice lubrifiant poate conține substanțe la care să fii alergică. Încearcă altul.

| Sofer a răspuns:

Dacă ești alergica da.

| Jonas94 a răspuns:

Bună,
Poți afla asta, citind ambalajul, la reacții adverse și la ce anume pot provoca.

| BryBard a răspuns:

Prezervativul are functia de protestie si de lubrifiere, daca nu iti ajunge si vrei sa fie ca margarina poti incerca de ce nu, nu ai de unde sa stii pana nu incerci.P.S Incerca s-a prelungesti durata preludiu, si nu mai ai nevoie de lubrifiant).