| WilderNeg a întrebat:

Salut, un mass gainer mai exact BULK-XT poate provoca mancarimi de piele la caldura, efort?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da iti poate da doar sunt chimicale, si posibil sa fie o reactie alergica, zic posibil!

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate daca esti alergic la prudusul chimic din componenta lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea are legatura, decat daca esti alergic la vreunul dintre ingrediente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Asta poate sa fie rau sau nimic. Influenteaza hormonii