| Thesimplecat a întrebat:

Ma intreb. oare mai exista baieti sensibili si care sa nu vrea doar sex de la o relatie? Care sa iubeasca neconditionat indiferent cat ar trebui sa astepte dupa o fata? Ce parere aveti caci mie mi se pare ca rar mai gasesti asa un baiat.

32 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si mereu suntem in zona prieteniei, in timp ce voi alegeti badboys apoi va plangeti, voi faceti selectia sexuala

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"voi faceti selectia sexuala" Aici ai si tu partea ta de dreptate. Multi se intreaba de ce sunt asa baietii din ziua de azi ( cum iti place tie sa zici, sociopati, fara sentimente, etc etc ) pentru ca mamele lor au ales la randul lor niste idioti si ce putea sa iasa daca nu alti idioti.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiintific vorbind la om femeile aleg masculi cu care se reproduc in societatile libere desigur, la bonobo aia fac sex non stop cu cine apuca, la cimpanzeii este un mascul alfa dominant

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Stiu. Am multe documentare cu animale. Din pacate uit numele la majoritatea dar la cate ma uit, doar sa am memorie vizuala sa nu uit atata informatie.

| LoveSleep a răspuns:

Mai există. Dar în stadiul în care ești acum, tot ce poți să oferi tu, e sex.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Partea proasta e ca mai cauta si "baieti sensibili".
Mor cand aud/citesc asa ceva. Sa moara cu baietii lor de gat.

| sofisis a răspuns:

"Care sa iubeasca neconditionat indiferent cat ar trebui sa astepte dupa o fata?" - A iubit-o unu pe una, de mama, mama. 6 ani a stat cu ea, ea virgina. Voia sa se marite virgina (avea 17 ani cand s-au cunoscut, s-au casatorit 6 ani mai tarziu) ...la 1 luna dupa casatorie, el a murit asfixiat... si atunci stai sa te intrebi uneori, ce astepti?
A, da, daca ai 14 ani da, astepti pana mai cresti...dar dupa 17-18 ani...chiar nu vad de ce unele trec ataaaat de greu peste blocajul cu sexul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

"chiar nu vad de ce unele trec ataaaat de greu peste blocajul cu sexul." Esti sarcastica? Multora le e frica de faptul ca gogu pleaca dupa sex. Ca nu le gasesc bune si de altceva. Hai ca avem o varsta, ce naiba tongue

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt deloc sarcastica iar Gogu cat timp este tinut fara sex, oricum face cu altele iar tinutul pe uscat nu ii ofera nici o garantie ca Gogu nu pleaca. Bine, poate nu pleaca a doua zi, dar asta nu inseamna ca GOGU ii va fi alaturi forever and ever. Hai maaa, ce naiba Endory...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii dau dreptate si eu lui sofisis.
Ba chiar cred ca nu e ala unicul sau singurul motiv.
Sunt si unele carora le e frica sau jena.
Si apoi ce a zis ea: faptul ca au parte de sex nu garanteaza durata lunga a relatiei. Lumea tot se cearta, se desparte s-a.m.d.
Intr-o relatie nu e totul numai cu sex si iubire. Stii si tu asta. Altfel toata lumea doar s-ar regula in spatele unui boschet si apoi si-ar vedea de treaba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Daca si tu imi pocesti nick-ul, ce pretentii sa mai am la Ray care ii la fel de agramat ca mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Sunt si unele carora le e frica sau jena." Daca au pana in 18 ani hai ca mai inteleg, dar dupa? Clar probleme la bostan. ": faptul ca au parte de sex nu garanteaza durata lunga a relatiei" Corect. Dar nici sa tii pe unul pe uscat prea mult nu asigura nimic. Doar ii dai impresia ca nu e atrasa de el.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ti l-am pocit!
1. Nu mai stiu exact cum se scria
2. E o forma de diminutiv laughing) Gen, nu stiu, Cori, de la Corina laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Aha.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha?
Pentru un "aha" am deschis eu notificarile? laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Ai avut onoarea, shhh.

| HazelEyes77 a răspuns:

Mai gasesti dar sunt pasari rare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Care sa iubeasca neconditionat indiferent cat ar trebui sa astepte dupa o fata?" MDa, numai mintea unei fete foarte nesigura pe ea are impresia ca inseamna "dragoste" ca un fraier sa stea dupa fundul tau 2 ani pana sa ii dai si lui putina fericire. E haios, inca nu am auzit de un baiat sa foloseasca pretextul asta sub forma de iubire. Foarte ciudat thinking Incep sa cred pe zi ce trece ca asta e doar o scamatorie a fetelor. Adica daca una arata chiar si mediocru ( fizic vorbind ) stie ca e dorita de baiatul de langa ea ( altfel de ce naiba ar mai fi intr-o relatie cu ea, nu? ) dar ea cred ca alege pe unu mai uratel de ii trebuie 2 3 ani pana se hotarastete daca are chef sa faca sex cu el sau altul.

| Nonameagain a răspuns (pentru anonim_4396):

Dragoste nu inseamna sex. Dragostea este in suflet, nu in pantaloni!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nonameagain):

Ma bucur sa primesc mesaj de la tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nonameagain):

Daca ai peste 15 ani si inca gandesti asa, imi este mila de tine. Poate avem noroc si nu te inmultesti, deja sunt destui ca tine. Inca prea multi de fapt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nonameagain):

Dragostea inseamna si sex, ca de aia e dragoste de cuplu. De cupluri platonice n-am auzit...ori sunt unele dubioase rau. Sau doar triste (asexuale).

| RAY a răspuns (pentru Nonameagain):

Foarte mare dreptate ai, felicitari pentru raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"mai exista baieti sensibili".Clar.Toti ratatii care plang mai des decat femeile.Sunt cati vrei."Care sa iubeasca neconditionat indiferent cat ar trebui sa astepte dupa o fata". Acelasi raspuns ca si mai sus.Ratati.De ce ar sta cineva sa te astepte pe tine 5 ani pana te hotarasti? Tu vrei un soi de iubire platonica, si aia n-o gasesti decat in basme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putini dar mai sunt..., acum toti vor sex cea mai mare plãcere a unui baiat este ca fata sã tacã din gurã, prepareze un sandwich si ultimul lucru sã-si deschidã picioarele laughing
Daca tot vrei iubire adevaratã trebuie sa cauti in altã parte, poate nu la baiatul care este tot timpul inconjurat de fete, tinteste dupa cineva care te bagã in seamã dar mai putin, care are lucruri mai bune de fãcut pentru propria persoanã, ii poti fi o companie plãcutã, trebuie doar sã scapi de frica de a pãrea curvã, prima datã baiatul trebuie sa arate interes, dar trebuie sa depui putinã muncã si tu. Nu ai de unde sã sti daca o persoanã te place daca nu incerci sã o cunosti mai bine.

| Peridava a răspuns:

Mai exista. Si da, raaaar, mai gasesti.

| Denly a răspuns:

Daca asta inseamna sa ai 21 ani si inca sa fii virgin desi nu esti cu probleme fizice/psihice, atunci eu ma incadrez. Mai existam!
#rezist

| Eduard196 a răspuns (pentru Denly):

Atunci suntem frati. Am 21 ani si la fel ca tine, sunt virgin laughing

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Eu ma încadrez la ce ai spus tu, dar si eu, la rândul meu ma întreb dacă mai exista fete sensibile care sa aprecieze ce au lângă elewinking

| NRazvan a răspuns:

Hai sa-ti spun o treaba. Fetele care gandesc asa sa-si mai puna pofta-n cui! Ori simti ca ai varsta necesara sa ti-o pui ori stai pe tusa! A, ca va doriti un baiat sensibil care sa va iubeasca este ok, dar f*teti-l, nu il chinuiti 1-2 ani...

| AndreeaDeea210 a răspuns:

Iubitul meu❤❤❤ M a asteptat cat am vrut eu pentru a face dragoste..pentru ca nu a vrut sa ma raneasca ..acum avem 3 ani impreuna si la anul ne logodim

| usadebisericastein a răspuns:

La seminarul teologic.