| anonim_4396 a întrebat:

Ma mănâncă în zona intimă și sunt rosie,nu ma ustura la urinare si nu am secretie cu miros urat si culoare gălbuie(deci nu cred ca am Candidoza),azi dimineata cand m-am spălat si am dat cu apa a început să mă usture, dar tot ma mănâncăcrying Oare ce sa am? O iritatie/Candidoza/Sa fiu oparitalaughing?
Nu am avut contact sexual,doar ma masturbez, adică imi masez clitrosul(si prin pantaloni), nu imi introduc nimic.

31 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Du-te la doctor, ocupati timpul cu scoala

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pe 12 se termina scoala.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai 14 ani, ai grija de tine

| mihai69 a răspuns:

Te-ai ales cu o iritație de ți-e mai mare dragul din cauza frecării pe uscat a clitorisului.
Folosește lubrifiant, sau jetul de la duș.
Până trece, spală-te ce ceai de gălbenele călduț.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

De unde stii ca de asta? Eu nu prea cred!
Ma spăl cu apa calduta si sapun acolo jos, dar tot ma mănâncă

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu sigur.
Apa nu are proprietăți curative, ceaiurile din plante - da.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Acum de ex: nu prea ma mai mănâncă, m-am spălat cu apa si sapun. Eu nu cred ca de la asta!

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te mai spala cu sapun probabil de acolo se trage, foloseste un gel intim special pentru asta

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Bine,dar nu ma mai mănâncă asa tare, aproape ca a trecutwinking
Multumesc de sfat!

| Goete a răspuns:

Spui ca te mananca si esti rosie. Daca ai fi castravete te-as putea ajuta

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Dar nu suntlaughing
Mda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai nevoie de o exercizare in rest ești ok

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Exorcizare *

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing ce raspuns nefolositor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Când exorcistul scoate demonii din tine vei primi și rasp folositoare happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu inteleg nimic

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e normal ce se întâmplă cu tine mereu ai cate ceva o să mă rog pentru tine happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca nu e normal, în fiecare zi am cate ceva.
Eu chiar ma simt învinsă de toate simptomele asteacrying

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am trecut și eu prin ce treci tu ipohondrie, poate ar trebui sa te rogi puțin dacă ești creștină vb serios.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma rog crying
Ma rog, plâng, nu mai stiu ce sa mai fac, nimic nu are efect..Eu sunt prosopel, si cred si acum ca sunt gravida

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da știu cine eștiwinking eh daca nu vrei să îți faci acel test atunci s-ar putea sa ai surprize ...lasand glumele la o parte continua să gândești pozitiv și atunci nu o sa mai atraci lucruri negative gen simptome fantoma, dureri etc. Fi mai optimistă și ieși mai des afara.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ceeee? Ce mult ma ajutati cu,, surprizele astea " ...Gandesc pozitiv, dar tot apare cate un simptom(si surpriza ca e simotom de sarcina ) si chiar nu ma pot linișticrying ies in fiecare zi, eu stau la casa

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atunci fă-ți naibii testul de sarcina lasă rușinea altfel orice simptom asemănător îl vei asocia cu sarcina și o vei lua razna după câteva luni crede-mă. faci ce vrei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Păi deja am luat o razna, nici nu ma mai recunosc. I am spus mamei ca in fiecare i am cate ceva, a zis sa nu mai citesc cand pățesc ceva(simptome) ca e normal sa ma doară cate ceva, ca doar nu sunt moarta..Nu il faccccc! Păi toate le asociez cu sarcina, pentru ca toate simptomele pe care le am sunt întâlnite si in sarcina)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca nu vrei să îl faci atunci suporta consecințele :p meriti laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe bune? Mai bine nu mai răspundeai, ca tot aia era

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Prosopel îți meriti soarta daca tu nu te duci să îți faci testul ce ai vrea sa îți spun sa te aplaud că te plângi că un copilaș de 5 ani mereu doar prin acel test poți ști dacă ești sau nu și tu ce faci refuzi să îl faci și tot tu te plângi tot anul că aia că aia așa fa ți blestematul ăla de test ca nu o sa pățești nimic cu rușinea mori in drum la doctor nu te duci testul nu îl faci pai scuza-ma nu-i de mirare că ai ajuns așa, din cauza ta fiindcă nu îți dai interesul daca tot te vaiti nu o sa scapi de probleme eu zic sa te mai maturizezi drăguțo tu ai probleme închipuite posibil sa fie ghost symptoms de la sxietate dar ți am zis de atâtea ori sa faci acel test și tu tot nu și nu atunci meriti ce ți se întâmplă scuze că îți spun chiar îmi ești draga dar mai lasale in colo măcar du-te la un psiholog ca și probleme serioase happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu imi fac testul ca sunt sigura ca daca iese negativ si eu mai am simptome tot cred ca sunt gravida si ca testul a dat eroare, asa ca nu are niciun rost...Da, merit toate simptomele, le merit? Si de unde atatea dureri(simptome)?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,nu vreau

| MaryMaria333 a răspuns:

Dar de ce prin pantaloni si nu inauntru?

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Imi e frica totusi.