| anonim_4396 a întrebat:

ma numesc Anca si sunt din Timisoara, va cer sfaturi. Stau singura cu mama, ce este foarte stricta si pe care o urasc. Tin sa zic ca am varsta de 13 ani, de jumatate de an sunt intr-o relatie cu un baiat foarte dragut, e placut, e frumos dar are momente foarte urate, imi cere des poze dezbracata si vrea sa mergem acasa la el sa o facem, va implini 18 ani curand. Vrem sa fugim in lume, ne-am planuit tot drumul, eu as merge cu mare drag, dar insa mi-e frica, dar nu vreau sa ii frang inima mamei. El insista ca vrea sa o facem, pentru a-i arata ca il iubesc, desi as vrea, sunt nesigura, ESTE FOARTE INSISTENT, va rog ajutati-ma, vreau sfaturi serioase, nu oameni pusi pe glume sau altele, va rog

98 răspunsuri:
| GeorgianaMihaela9910 a răspuns:

Daca te iubeste cum zici tu, atunci te va astepta mult si bine, si nu mai spune ca iti urasti mama, ca pana la urma cand vei ramane cu buza umflata tot la ea te vei duce sa plangi,
El daca ar fi baiat cu capul pe umeri cat de cat ar fi constient ca esti inca un copil, si nu ar pune presiuni pe tine