| VladStiurligaiu a întrebat:

Voi ce parere aveti despre cei care dau sfaturi in mod insistent? adica e ok sa iti zica cineva ceva de bine, o data de 2 ori,dar deja daca insista eu zic ca e ciudat sa faca asta,eu unul daca vreau sa ajut zic o data daca vrea bine daca nu aia e, nu stau sa-mi bat capul.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Niste idioti, urasc si pe aia care dau o data, adica ce iti pasa tie ce fac eu cu viata mea

| VladStiurligaiu explică (pentru RAY):

Asta le explic si eu cu ce spanac ajuta pe cineva ca nu vreau eu sa lucrex pe 7000lei, cum ma critica multi rolling on the floor ca nu ma intereseaza numai banii, e viata mea.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vorbești de nevastă sau de părinți?