| AnonymousM a întrebat:

Salut happy, îmi traduce cineva corect din română în germană nu cu google traducere vă rog! :" am foarte mulţi prieteni dar nu cu toti mă înţeleg la fel de bine. de obicei eu şi prietenii mei mergem în parc, la un suc şi prin oras. ne distram foarte tare, râdem şi facem glume. ne mai facem poze deoarece când vom deveni bătrâni vrem să revedem acele clipe şi momente frumoase. erau zile în care am avut momente bune dar şi momente mai urâte. se mai întâmpla să ne mai certam dar după câteva zile ne împăcam şi încercam ca totul să fie ca la început. îmi iubesc prietenii deoarece stiu că şi ei mă iubesc pe mine. făra prieteni nu ar mai fi la fel viaţa unei persoane. " văăă rog mult am nevoie urgentăă de traducere happy, Mulţumesc (Fundiţăăă mare mare! )

Răspuns Câştigător
| Bianca3108 a răspuns:

Ich habe viele Freunde, aber nicht alle zurecht als gut. Normalerweise mir unde meinen Freunden in den Park, einen Saft unde die Stadt zu gehen. Wir freuen uns sehr viel Spaß, lachen unde machen Witze. Fotos wie wir, wenn wir alt werden wir tun wollen, um diese Momente unde schöne Momente zu überdenken. Es gab Tage, wenn ich gute Momente unde schlechte Momente hatte. Es geschieht mit uns, aber nach ein paar Tagen streiten unde versuchen, uns zu versöhnen, dass alles wie vorher. Ich liebe meine Freunde, weil ich, dass sie mich lieben. Wäre das nicht ohne Freunde, wie das Leben einer Person sein.

1 răspuns:
| Bianca3108 a răspuns:

Eu am fc traducerea tongue