| anonim0095 a întrebat:

Ma scuzati daca am postat gresit. Vreau sa cumpar iubitei mele de ziua ei un pandativ format din 2 jumatati de inima, din argint. O jumatate sa ramana la mine si una sa i-o dau ei. Va rog sa ma ajutati cu niste site-uri de unde sa le cumpar. Preferabil este sa pot da comanda si de gravura, sa scrie pe ele ce vreau eu. De exemplu pe una ADI si pe una LORE si pe spate la amandoua sa scrie ZZ.LL. AAAA. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Addina a răspuns:

Nu stiu site-uri de gen, poti cauta pe google, dar cred ca mai sigur e sa le iei tu direct dintr-un magazin de profil. Nu de asta m-am bagat sa-ti raspund, de fapt. Voiam doar sa-ti zic ca mi se pare taaaare dragut cadoul. La multi ani prietenei! happy

| anonim0095 explică (pentru Addina):

Multumesc. Asa ma gandeam si eu.

2 răspunsuri:
| DDX99 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la magazin pentru ca pe net pot sa fie prosti.