| TheAngelInPink a întrebat:

Hei hei TPU.
Am nevoie de voi. big grin
Miercuri este ziua mamei mele..Si nu stiu ce cadou sa ii fac. sad
Nu vreau ceva cumparat. Vreau ceva care sa ii ramana in inima, pentru ca tot ce cumpar, nu prea are valoare, se duce cu timpul. Vreau ceva special. O surpriza draguta. Dar nu stiu ce.
Ma ajutati?
dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CryTECH69 a răspuns:

Buna, am citit deja comentariile de mai jos si nu sunt de acord ca o felicitare ar putea fi un cadou prea stralucit. Daca ai sa ii spui o vorba buna, o mama si-o va aminti toata viata si nu are nevoie de o felicitare oricat de impopotonata ar fi ea ca sa isi aduca aminte de ce i-ai spus ^^. Pe de alta parta gaseste o rama draguta de poze si alege tu pozele care consideri ca le pretuieste cel mi mult, sunt convins ca asta va pretui mai mult si o va avea pana in ultimul moment alaturi de ea pe noptiera big grin

5 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Pe lanfa felicitare, mai bine ii modelezi o vaza (gasesti pe internet vaze hand made) pe care sa o umpli cu cat mai multe flori colorate.

| AfroBelgianu a răspuns:

Buna, Angelinpink

Cel mai frumos lucru si potrivit este o felicitare in care sa-i arati toate dragostea si recunostinta fata de ea. Gaseste un model frumos.

Succes si la multi ani mamei tale! - AfroB.