| MaryMary_5164 a întrebat:

Mai intai va rog sa imi scuzati categoria dar vreau fff mult sa imi rasp la intrebare!
1)E adevarat ca daca visezi o pers respectiva pers s`a gandit la tine? Pt am visat o veche pr din copilarie!happy
2)Daca rasp este "da" la intrebare anterioara este posibil sa visam amandoua acelasi vis? Adica daca eu am visat`o si ea sa ma viseze pe mine?

4 răspunsuri:
| Yng a răspuns:

Mai chestia cu visele este cu dus intors. in timpul noptii subconstientu lucreaza poate tu te-ai gandit la ea inainte sa adormi fara sa realizezi si ea la tine. sau daca nu e vorba de telepatie. daca sunteti prietene de mult timp si apropiate poate aveti o legatura telepatica. dar nu e bine sa crezi in vise mereu pentru ca de cele mai multe ori nu se adeveresc.

| antimulte a răspuns:

Am mai auzit si eu chestia asta, ca daca visezi pe cineva se gandeste sau ii este dor de tine, nu stiu ce sa-ti spun dar mie unul asa mi-ar place sa fie. Dar partea cu acelasi vis chiar nu prea imi vine sa o cred.
BAFTA!

| xXCrystyanXx a răspuns:

Visele nu corespund niciodata cu realitatea.

| LilWayneGreen a răspuns:

Pai eu stiu ca daca visezi o persoana esti obsedat/a de el/ea nu ca ea se gandeste la tine, da na poate ai noroc