| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Daca visez o persoana inseamna ca persoana respectiva s-a gandit in acea zi la mine sa m-a visat si ea? sau daca ma gandesc noapte de noapte la cineva exista posibilitatea ca acel cineva sa ma viseze sau sa se gandeasca la mine? funda pentru cel mai bun rasp si vot celorlalti happy

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Daca visezi o persoana nu inseamna nimic.Pur si simplu visezi o persoana si atat.Si persoana aceea probabil viseaza si ea alte persoane...thinking Daca visezi un caine crezi ca te viseaza si el pe tine?straight face

1 răspuns:
| Ioana998814 a răspuns:

Asa se spune...dar eu cred ca sunt superstitii. Asa credeam si eu pana ceva timp, dar am realizat ca e o prostie. Acuma depinde de la caz la caz, dar asta e pararea mea. NOROC