| Ghitadsf a întrebat:

Mam imprietenit cu o fata si dupa ceva timp am aflat ca avea un secret. Dupa multa rugaminte am flat secretul si mi-a zis in fata ca ma place pe mine.A zis ca nu ar vrea o relatie dar dupa un timp i-am cerut combinatia si a acceptat.Ea nu a vrut sa afle nimeni si eram iubiti doar pe mess si asta nu imi prea placea.Un prieten bun si-a gasit o iubita si chiar a doua zi sau comb cu ea si m-am gandit sa ii cer zi eu comb prietenei mele. Dupa ce i-am ceruto a zis nu pentru ca e cam prea mica.A doua zi a zis ca mama ei ia vazut conversatiile cu mine si ia tinut o predica ceva cu viitorul si i-a spus sa nu mai fie cu mine iar ea chiar asa a facut si sa despartit.Acum ea tot imi da de inteles ca ar vrea sa se impace si eu incerc sa fiuy mai indiferent.Fac bine sa fiu mai indiferent? Si daca mas impaca cum as putea sa o conving sa se comb cu mine?

Răspuns Câştigător
| Larisssaa a răspuns:

Înţelegeo şi pe ea. Nu fii indiferent. Tu crezi că ei îi convine că trebuie să vă despărţiţi şi că trebuia să ţineţi ascunsă relaţia voastră? Prin asta dovedeşti că nu ţi-a păsat niciodată de ea. Şi cum ai zis şi tu, e mică... şi pe ea o doare fi sigur. Şi o doare şi mai tare când îţi vede indiferenţa. Încearcă să o protejezi în aşa fel încât mama ei să nu afle.
Succe!

Dacă te-a ajutat răspunsul meu --> Fundă!

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Las-o ca vine ea.

| NuMaContrazice a răspuns:

Eu cred ca daca o iubesti cu adevarat ar trebui sa o ierti si sa vb cu ea, daca nu uit-o ca mai sunt fete pe lumea asta, nu trebuie sa stai toata viata dupa 1 singura.

| Nelamuritul a răspuns:

Poi tu alegi cei mai bine, dar daca te impaci ii zici ca daca te place sa faca si ea ata pentru tine si vezi u mai departe.