| Dianamsr a întrebat:

Mi-a spus un baiat ca el da limbi pe stop fetelor. Mai exista cineva pe aici sau ati mai auzit asa ceva?

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Probabil suferă de scatofilie.

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trebuie să fii bolnav să faci așa ceva, sincer. oribil, nici nu vreau să mă gândesc

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca nu stie ce spune, fiindca este cel mai scarbos mod de a face sex oral, cuiva.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa fac și câinii. Am văzut cu ochii mei.

| Andreeush a răspuns:

Trebuie să fie anormal.

| Goete a răspuns:

Probabil jumai atunci poate... cand imeni nu crea, fetele il cheama.pe el laughing

| Goete a răspuns:

Probabil numai atunci poate, in rest fetele au cu.cine dar in situatia asta, cand.nimeni nu vrea, in cheama pe el...
Intreaba-l daca da limbi si in fund, as mai economisi hartie igienica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As da limbi dar nu la toate.
Tine de tipa daca mi se pare hot. Mai ales daca are ditamai fundul/sanii și picioarele laughing as unge-o cu Nutella/frisca și i-aș baga lapte cu cereale în fund, Miami.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și tu ce iai răspuns?

| JustStitch a răspuns:

Sa inteleg ca vrei si tu? Nu e recomandat pe stop dar in schimb sexul oral e placut, te face sa ajungi la orgasm și simți plăcere

| xRaffy a răspuns:

Cred ca e cel mai scârbos lucru. Fetișuri ciudate mai au uni.

| Aladin1403 a răspuns:

Si eu ador sa ling, dar never pe stop. Mi se pare scarbos si neigienic/nesanatos.