| Alecslisios a întrebat:

Fetelor care e cel mai romantic lucru care vi la spus un baiat?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"Cum de reusesti sa im citesti gandurile?waiting"
"Iti trebuie experienta, puisorlaughing"

| Linda a răspuns:

Te iert.

| Pedala a răspuns:

Ca vrea sa imi bata prietenulaughing mare prost estilaughing hahhahahahahha

| LoveToHate a răspuns:

Pai...era intr-o seara cu luna plina si eu am spus uite ce frumoasa e luna si frumos lumineaza:X
si el mi-a spus:X da dar tu stralicesti, luna e geloasa pe frumusetea ta ...si eu nu pot sa raspir fara frumusetea ta interioara si exterioara.eu te iubesc(ceva de genul) si dupa aceea m-a sarutat :X
M-a coplesit de totlove struck... a fost cel mai romantic lucru din viata mea:X.
A fost suuperrlove struck...ehhh...am doar 15 ani o sa mai fie lucruri romantice in viata mea:X

| Byby_6293 a răspuns:

Greu d spus...is ft multe lucruri! sa stai cu un tip sa t uiti la stele si sa-ti spuna ca uh stralucestimai tare ca orice stea; sa s joace cu parul ei in timp c se saruta, ii un gest romantic; dar cel mai romantic ii sa ii spui te iubesc atunci cand ii este cel mai greu! is ft multe lucruri romantice, dar mai mult conteaza dupa parerea mea faptele decat vorbeletongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc...