| Muntean_Calin_1998 a întrebat:

MI-am cumparat de 2 ani un Motorola Defy Mb525. Cand am facut contractul cu cei de la Orange mi-am facut si o asigurarea. Anul trecut mi-am spart ecranul si am fost la Orange.Mi-a reparat telefonul si mi-a anulat asigurarea.Plateam 8 lei pe luna. Astazi telefonul meu nu se mai incarca.Imi apare un semn al intrebari "?" pe iconita de la baterie.Intrebarea mea este: garantia este valabila? Sau daca nu as imi spun-ti voi ce este de facut!

3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Au trecut cei doi ani, deci garantia a expirat.
Poti sa mergi tot la ei sa vezi daca ti-l pot repara, contra cost desigur.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Telefoanele au garantie doar 2 ani; DeeaMarry are dreptate, dupa aceasta perioada orice reparatie se va face contra cost.

O zi buna,

Orange Helper

| Swal a răspuns:

Intrebarea mea este: Nu stii ce inseamna "Dragoste si sex"?