| MoneyRoBeRt a întrebat:

am un Motorola defy mb525 si nu se mai deschide
se incarca partea aia cu androidul si nimic
ce trebuie sa faa?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Cred ca era ceva program care te ajuta sa umbli in telefon si sa-ti copiezi datele sau sa-ti reinstalezi softul dar nu stiu care. Iar in legatura cu alta solutie de reparare nu vad care ar ( pentru ca trebuie sa fie o eroare de soft daca nu porneste. Sau ar mai putea fi desi putin probabil, daca ai memoria plina (sa nu mai ai spatiu liber deloc ) atunci mai da eroare din asta iar remediul este sa-l conectezi prin usb la un calculator cu ajutorul caruia sa mai stergi din ce ai pe el ( mai intai e bine sa copiezi tot din el) la ultima varianta nu ai nevoie de program, insa nu stiu daca merge daca nu este pornit telefonul. Mult noroc

4 răspunsuri:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Singura solutie pe care o vad este sa-l duci la un service gsm unde sa-ti reinstaleze datele din fabrica ( asta iti sterge tot de pe el si nu vei mai avea nimic decat ce aveai pe el cand l-ai cumparat din magazin) te va costa in jur de 50 ron si poate dura intre 5 minute si 1 saptamana (depinde cate telefoane au de reparat inainte de al tau ) Sper ca am fost de ajutor happy

| MoneyRoBeRt explică (pentru ghostlabbrador77):

Cred ca asa o sa fac

| MoneyRoBeRt explică (pentru ghostlabbrador77):

Dar totusi nu exista vreun program ceva?

| MoneyRoBeRt explică (pentru ghostlabbrador77):

Mersi oricum!

| ghostlabbrador77 a răspuns (pentru MoneyRoBeRt):

Cred ca era ceva program care te ajuta sa umbli in telefon si sa-ti copiezi datele sau sa-ti reinstalezi softul dar nu stiu care. Iar in legatura cu alta solutie de reparare nu vad care ar ( pentru ca trebuie sa fie o eroare de soft daca nu porneste. Sau ar mai putea fi desi putin probabil, daca ai memoria plina (sa nu mai ai spatiu liber deloc ) atunci mai da eroare din asta iar remediul este sa-l conectezi prin usb la un calculator cu ajutorul caruia sa mai stergi din ce ai pe el ( mai intai e bine sa copiezi tot din el) la ultima varianta nu ai nevoie de program, insa nu stiu daca merge daca nu este pornit telefonul. Mult noroc