| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Mi-ar plăcea un 3some în formula eu+ 2 bărbați. Mai sunteți pe aici femei cu aceeași fantezie ca mine? Și acum întreb barbatii: dacă iubita voastră v-ar cere asta, ati mai accepta încă un bărbat în pat pentru a-i face ei o bucurie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,nu as acepta niciodată, m-aș despărți de ea cat ai clipi!

12 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca as afla ca iubita mea are o asemenea fantezie, mi s-ar face scarba de ea instantaneu, m-as desparti de ea fara ezitare si nu ar exista absolut nici o posibilitate sa ma impace...nu as mai vrea sa aud niciodata de ea.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Chestia asta e destul de delicata si nu inteleasa de oricine. Ar fi foarte greu sa ai un iubit care sa accepte asa ceva. Ar trebui sa aveti o relatie foarte stransa, incredere unul in altul si sa nu va lasati afectati dupa aceea. Cred ca mai degraba ai putea sa gasesti doi tipi care sa accepte asa ceva, decat varianta spusa de tine, dar chiar si asa, mi se pare total riscant sa faci sex cu cineva necunoscut.

| wildthing a răspuns (pentru Aasdfghj):

"Ar trebui sa aveti o relatie foarte stransa, incredere unul in altul si sa nu va lasati afectati dupa aceea."? Cred ca tu nu intelegi motivul pentru care unui barbat i se pare atat de monstruoasa si de neacceptat o asemenea experienta. Un barbat nu poate sa accepte sub nici o forma ca in femeia lui sa intre alta poola, cu atat mai mult daca intre cei doi exista "o relatie foarte stransa".
Sa nu se lase "afectati dupa aceea"?! Pff! Pai inca din momentul in care barbatul afla ca partenera lui ar vrea sa interactioneze si cu poola altuia, va fi afectat iremediabil.
Cred ca voi nu va dati seama cat de mult ne revolta pe noi gandul asta...ma rog, pe majoritatea dintre noi, pentru ca observ (cu stupoare) ca sunt unii care nu au probleme sa-si imparta femeia cu altul.winking

| ionur a răspuns (pentru wildthing):

Nu poți face femeie de casa dintr-o curva nimeni nu poate satura asemenea panarame Niciodată va ajunge din bărbați în bărbați toată viața lor așa curve ne satule.

| RAY a răspuns:

Eu nu pretind nimic de la nimeni, nu am asteptari pozitive si doar negative

| mihai69 a răspuns:

De ce nu?

| Drimmero a răspuns:

Daca mi s-ar propune asta, aia n-ar mai fi iubita mea din secunda urmatoare, dupa poate sa faca ce-o vrea ca nu ma mai intereseaza.

| anonimuIl a răspuns:

Nu e nimic rău ce vrei tu.

| ionur a răspuns:

îmi vine sa vomit deja https://youtube.com/shorts/G7-PnEC_8ZQ?feature=share cel mai bine sa nu ai iubită și nici gagică.

Și ce ai zis tu acolo doar o curva are vrea așa ceva sa facă.

| Willis a răspuns:

Fiecare are o fantezie, sau mai multe.

| Briannaa12 a răspuns:

PS: le mulțumesc tuturor celor cu răspunsuri civilizate și deștepte. Cei care m-au făcut în toate felurile sau au spus ca s-ar despărți bla bla bla, să nu mai fie ipocriți, că și lor le bubuie capul de scenarii erotice cu orice femeie văd, fac zilnic laba la pornografie și trăiesc într-o destrăbălare mentala continua. Dar de, bărbații au voie, femeile nu. Sunteți mulți care va înșelați femeile, dar săriți ca arși la orice semn de atracție al ei către alt bărbat. În întrebarea mea oricum era vorba de o fantezie pentru care as cere acordul partenerului, nici măcar nu aș înșela. Așa că mai deschideți-vă la minte și mai ieșiți din falsitate.

| bogdanbucur a răspuns:

Fiecare dintre noi clar ca avem astfel de fantezi.

Sincer cred ca as accepta acest lucru, desigur daca se accepta si fantezia mea care este fix invers. eu cu 2 fete.

Am propus la un moment dat in relatia pe care o am dar momentan a ramas la nivel de fantezie...
ps am o relatie de 6 ani